Magyar JKA Karate Szövetség

Magyar JKA Karate Szövetség

Jövő hét szerdán utazik válogatottunk a WSKA Világbajnokságra
Jövő hét szerdán utazik válogatottunk a WSKA Világbajnokságra
2019.09.10 12:00
Ruip Zsófia

2019. szeptember 20-22. között került megrendezésre a WSKA (World Shotokan Karate Assication) Világbajnokság a protigáliai Odivelas városában, Liszabontól pár kilóméterre.

A három napos megmérettetés első napján az ifjúsági korosztály (14-15 évesek) lép tatamira, szombaton versenyeznek a kadetok és a juniorok, majd a verseny záró napján a felnőttek egyéni és csapat versenyszámokban mérik össze tudásukat.

Szövetségünk válogatottja 27 versenyzőt nevezett a VB-ra, akiket Schvarcz Péter szövetségi kapitány és Ruip Zsófia válogatott edző kísér, illetve a versenyen Schneider László bíróként fog tevékenykedni.

A versennyel kapcsolatos minden információ megtalálható a SportData ( link ) weboldalon.

Az utazó keret tagjai:

  Név Egyesület Életkor Kata Kumite Csapat Kata Csapat Kumite
Youth Cadet Junior Senior Youth Cadet Junior Senior
1 Muhari Bálint Balassagyarmati KSE 14 X       X          
2 Balla Dániel Bushido - Viadukt SE Felnőtt               X   Felnőtt Ffi
3 Vágvölgyi Balázs Bushido - Viadukt SE Felnőtt       X            
4 Dudás Jázmin Életforrás do 14         X          
5 Karakó Roland Életforrás do 14         X          
6 Kovács Mercédesz Életforrás do 16           X X     Junior LÁNY
7 Stum Dominik Attila Életforrás do 16           X X     Junior FIÚ
8 Vass Réka Virág Életforrás do Felnőtt       X            
9 Kovács Bence Hikari Dojo SE Felnőtt               X   Felnőtt Ffi
10 Kovács Máté Hikari Dojo SE 19             X     Junior FIÚ, Felnőtt Ffi
11 Szlávik Bence Hikari Dojo SE 19     X X     X     Junior FIÚ, Felnőtt Ffi
12 Szalai Rebeka Katana SE 17   X X     X        
13 Ugró Richárd Kunmadarasi KSE 18             X     Junior FIÚ
14 Pintér Réka Pásztói SKK 17   X X X            
15 Veress Ádám Tanren SE 17   X X X         Junior FIÚ, Felnőtt Ffi  
16 Barki Gábor Tárnok SE 15 X X                
17 Bednarik Lőrinc Marcell Yama SE 14 X X                
18 Berényi Levente Yama SE Felnőtt               X   Felnőtt Ffi
19 Berta Csongor Yama SE 17     X           Junior FIÚ, Felnőtt Ffi  
20 Bihari Attila Yama SE 14         X          
21 Gróh Janka Yama SE 17   X X X         Felnőtt Női  
22 Gyimesi Balázs Yama SE Felnőtt               X   Felnőtt Ffi
23 Káldi Attila Yama SE 14         X          
24 Mihályházi Péter Yama SE 19     X X         Junior FIÚ, Felnőtt Ffi  
25 Mihályházi Petra Yama SE 16   X X X         Felnőtt Női  
26 Schwarcz Kitti Yama SE Felnőtt       X         Felnőtt Női  
27 Susánszky Anna Yama SE 18             X     Junior LÁNY

 

Sok sikert kívánunk az egész magyar csapatnak!