Magyar JKA Karate Szövetség

Magyar JKA Karate Szövetség

Tájékoztató a válogatott edzőtáborról
2019.08.23 21:35
Ruip Zsófia

Tisztelt Klubvezetők! Tisztelt Edzők!

 

A korábbiakban már értesültetek az augusztus 26-28. között megrendezésre kerülő válogatott tábor részletes programjáról, illetve a szállásra, étkezésre vonatkozó információkról, melyeket itt olvashattok.

Regisztráció:
9:00-10:30 között az edzések helyszínén 
Piarista Általános Iskola Felső Tagozatos Intézménye (6000 Kecskemét, Czollner tér 3-5., térkép: link )

Aki az edzés előtt szeretné a csomagját letenni, a hotelben megteheti, azonban a szobákat csak az edzés után lesz lehetőség elfoglalni.
Tekintettel arra, hogy hétfőn még ebédet nem kapunk, arra is lehetőséget biztosítunk, hogy a gyerekek a romlandó élelmiszereket hűtőbe tudják tenni, amire szintén a szálláson lesz lehetőség.

A táborra jelentkezők névsora:

  Név Egyesület
 
1 Muhari Bálint Balassagyarmati KSE
2 Takács Csenge Balassagyarmati KSE
3 Balla Dániel Bushido - Viadukt SE
4 Klachmányi Inez Bushido - Viadukt SE
5 Ocsovai Gergő Bushido - Viadukt SE
6 Péter Zsombor Bushido - Viadukt SE
7 Pink Dominik Bushido - Viadukt SE
8 Strádl Bence Bushido - Viadukt SE
9 Szalai Liliána Bushido - Viadukt SE
10 Szerelem Nikolett Bushido - Viadukt SE
11 Berki Bence Életforrás do
12 Dudás Jázmin Életforrás do
13 Karakó Roland Életforrás do
14 Kovács Mercédesz Életforrás do
15 Stum Dominik Attila Életforrás do
16 Vass Réka Virág Életforrás do
17 Acsádi Petra Faddi SE
18 Bali Anna Faddi SE
19 Lukács Bence Faddi SE
20 Fatalin Enikő Noémi Hikari Dojo SE
21 Fatalin Viktória Zsófia Hikari Dojo SE
22 Kovács Bence Hikari Dojo SE
23 Kovács Máté Hikari Dojo SE
24 SZILASKI SZONJA Hikari Dojo SE
25 Szlávik Bence Hikari Dojo SE
26 Takács Nikolett Hikari Dojo SE
27 Bonifert Ákos Hinode Karate Klub Sportegyesület
28 Hamari Botond Kunmadarasi KSE
29 Tóth Krisztián Kunmadarasi KSE
30 Ugró Richárd Kunmadarasi KSE
31 Komáromi Anna Réka Pásztói SKK
32 Pintér Réka Pásztói SKK
33 Szutor Zétény Tanren SE
34 Veress Ádám Tanren SE
35 Barki Gábor Tárnok SE
36 Szira Nóra Tiszavasvári SE
37 Veress Adrienn Tiszavasvári SE
38 Bednarik Lőrinc Marcell Yama SE
39 Berényi Levente Yama SE
40 Bihari Attila Yama SE
41 Gróh Janka Yama SE
42 Gyimesi Balázs Yama SE
43 Káldi András Yama SE
44 Káldi Attila Yama SE
45 Lenkey Bence Márk Yama SE
46 Mihályházi Péter Yama SE
47 Mihályházi Petra Yama SE
48 Sarkadi Bence Márk Yama SE
49 Susánszky Anna Yama SE
50 Szabó Zsófia Panna Yama SE
51 Székely Vivien Yama SE
52 Zsiga Zina Krisztina Yama SE
     
  Érdeklődők névsora
  Név Egyesület
 
1 Ragács Anna Életforrás Do
2 Hajdu Luca Nippon SE
3 Pintér Tibor Pásztói SKK
4 Kiss Dávid Attila Shotokan Karate Salgótarján
5 Lengyel Csaba Shotokan Karate Salgótarján
6 Zsélyi Bora Shotokan Karate Salgótarján

 

Kérjük, hogy aki a tábor részvételi díját korábban nem rendezte, a regisztrációnál szíveskedjen pótolni.

 

Eredményes felkészülést kívánunk!

Schvarcz Péter és Ruip Zsófia